Інститут Церковного Права

Головна Новини
17.10.2007
ІЦП
Головна
Новини
Статті та Публікації
Видання Інституту
Проекти Інституту
Про ІЦП
Конгрес Богословів УГКЦ
УБНТ
Законодавство
Собори
Синод
Збірки законів
Послання і листи
Літургійне Право
Окружні послання Римських Архиєреїв
Розділи сайту
Бібліотека
Питання каноністові
Світова Періодика
WEB-ресурси
Архів
Документи
Пошук
Електронний каталог ІЦП
Дипломні роботи
Судочинство
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
 
 
Дорогі колеги!!!
Інститут Церковного Права ім. свщмч. Андрія Іщака

Запрошує на семінар каноністів

Тема: Організація душпастирства згідно рішень синодів Києво-Галицької Митрополії в роках 1596-1991.

Доповідач: о. д-р Роман Шафран

Четвер, 25 жовтня 2007 р. о 15 год. музей Йосифа Сліпого

 
 


В УГКЦ на одного доктора Канонічного Права стало більше
Написав Олег Гриб   
17.04.2006
5 квітня 2006 року, у Великому залі Папського східного інституту перед численними свідками: професорами, студентами й гостями Інституту, згідно майже столітньої традиції навчального закладу, було двічі проголошено: “Теза публічного захисту!” Ці слова проголошуються двома професорами: спершу модератором, а згодом, вдруге, рецензентом і означають офіційний початок захисту докторської тези.
“Винуватцем” цієї події став колишній український студент факультету Канонічного права Папського східного інституту, Віталій Токар, який блискуче захистив докторську тезу на тему: “Перемишльські Синоди джерела партикулярного права Української Католицької Церкви Візантійсько-українського обряду. Історично-юридичне дослідження”.

Цього дня в його особі Церква отримала нового дктора, на славу Божу і користь людям. Vivat!
 
Увага!!! Наступний зовнішній семінар каноністів ІЦП!!!
Написав прес-секретаріат ІЦП   
05.04.2006
Запрошуємо усіх бажаючих на наступний зовнішній семінар каноністів Інституту Церковного Права імені свщм. Андрія Іщака, який відбудеться 18 травня 2006 р. Доповідач о. д-р Олег Хортик. Тема семінару: "Питання способу дотримання посту в УГКЦ".
 
Внутрішній семінар ІЦП
Написав прес-секретаріат ІЦП   
29.11.2005
4. жовтня 2005 р. Б. о 9 год., в приміщенні Інституту Церковного Права відбулася перша семінарська зустріч працівників ІЦП.
О. Михайло представив основні ідеї проведення семінару та наступні плани:
1) Семінар дасть змогу кожному представити свої здобутки і досягнення в науковій та господарській діяльності Інституту, отримати критичну оцінку, а також дружню пораду від співробітників. А це, в свою чергу, вплине на покращення внутрішньої атмосфери в колективі, а також спричиниться до покращення праці Інституту як єдиної команди.
2) Другим завданням є залучення каноністів, викладачів канонічного права системи УКУ та спеціалістів церковного права інших єпархій до співпраці з ІЦП.
3)План проведення зовнішніх семінарів, на яких підніматимуться актуальні питання, які стосуються канонічного права. Потенційними учасниками таких семінарів повинні бути викладачі канонічного права, працівники ІЦП, судді церковних трибуналів та спеціалісти з канонічного права, студенти.
4)Перспективний план роботи Інституту на 2006 рік і визначив відповідальних осіб за певні проекти та інші види діяльності Інституту.
5) особливим запалом о. Димид представляв ідею конференції на тему «Питання примату Папи Римського в історично-канонічному досвіді Східних Католицьких Церков», яку попередньо планується провести 15 вересня 2007 р. Б. Передбачається, що в цій конференції візьмуть участь 3 блоки Східних Церков: а) Бейрут (Маронітська, Мелхітська, Халдейська, Сирійська, Вірменська); б) Індія (Маланкарська, Маронітська); в) Східна Європа. о.Михайло наголосив, що успішність проведення даної конференції залежатиме від нашої праці та організованості.
6) визначено дату запланованої поїздки працівників Інституту до Кам’янця-Поділського, а саме 21-22 жовтня.
 
Зовнішній семінар ІЦП на тему: «Євхаристія в канонічних текстах»
Написав референт ІЦП   
29.11.2005
20 жовтня 2005року відбувся зовнішній семінар Інституту Церковного Права Митр. прот. Михало Димид представив доповідь на тему: „Євхаристія в канонічних текстах”, в якій пояснював ліценціатську програму оn-line в мережі інтернет, котру можна знайти за наступною адресою: www. cms.ucu.edu.ua. Тут можна ознайомитися із вченням Соборів і Синодів про Євхаристію, а також задати актуальні питання через мережу інтернет. Ця програма сприяє залученню студентів у формуванні навчального курсу, доповнювати базу курсу (джерелами, статтями, іконами).
Митр. прот. Михайло Димид запросив до участі в семінарі каноністів, який відбудеться 17 листопада 2005 року. Прот. Роман Іванців матиме доповідь на тему «Церковний суд».
 
Щомісячні зовнішні семінари каноністів
Написав референт ІЦП   
22.11.2005
Інститут Церковного Права проводить щомісячні зовнішні семінари каноністів. Основним завданням цих зустрічей є залучення каноністів (студентів та викладачів канонічного права) до співпраці з Інститутом та створення своєрідного центру канонічного права в Україні.
Вперше такий семінар відбувся 20 жовтня 2005 року. Доповідь виголосив о. Михайло Димид на тему: „Євхаристія в канонічних текстах”, в якій пояснював ліценціатську програму оn-line, куди можна ввійти за наступною адресою: www. cms.ucu.edu.ua. Тут можна ознайомитися із вченням Соборів і Синодів про Євхаристію, а також задати актуальні питання через мережу інтернет.
Наступний семінар відбудеться 17 листопада 2005 року, на якому о. Роман Іванців проголосить доповідь про діяльність трибуналу Львівської Архиєпархії.

Запрошуємо до участі.
 
Інші:
  • KAIROS- Канонічне Право. Львів 29-30 серпня 2005 р. Б.
  • Євхаристійний Собор
  • KAIROS - конференція молодих богословів УГКЦ
  • Євхаристія в Канонічних Текстах
1 2 3 4 Наступна > В кінець >>

Всього 34 - 42 з 42
Назад
Інститут церковного права © 2005-2006 icl.org.ua
© ІCL, 2005-2006. Контакт: