Інститут Церковного Права

Головна УБНТ Протокол зборів членів УБНТ 02 січня 2007 р.Б.
17.10.2007
ІЦП
Головна
Новини
Статті та Публікації
Видання Інституту
Проекти Інституту
Про ІЦП
Конгрес Богословів УГКЦ
УБНТ
Законодавство
Собори
Синод
Збірки законів
Послання і листи
Літургійне Право
Окружні послання Римських Архиєреїв
Розділи сайту
Бібліотека
Питання каноністові
Світова Періодика
WEB-ресурси
Архів
Документи
Пошук
Електронний каталог ІЦП
Дипломні роботи
Судочинство
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
 
 
Дорогі колеги!!!
Інститут Церковного Права ім. свщмч. Андрія Іщака

Запрошує на семінар каноністів

Тема: Організація душпастирства згідно рішень синодів Києво-Галицької Митрополії в роках 1596-1991.

Доповідач: о. д-р Роман Шафран

Четвер, 25 жовтня 2007 р. о 15 год. музей Йосифа Сліпого

 
 


Протокол зборів членів УБНТ 02 січня 2007 р.Б.
Написав прес-секретаріат ІЦП   
18.02.2007
(20.30 год) Присутні 40 осіб

Порядок денний
1.    Звіт управи УБНТ
2.    Вибори нового голови УБНТ
3.    Вибори головного редактора журналу „Богословія”

Слухали: Голову УБНТ митр. прот. д-ра Михайла Димида, який оголосив порядок денний і запропонував прослухати звіт голови УБНТ, секретаря та скарбника, а вибори перенести на кінець місяця січня або зробити це сьогодні (на вибір присутніх членів УБНТ). Також було внесено пропозицію про те, щоб розпочати обговорення щодо питання вибору голови УБНТ, беручи до уваги думку присутніх членів Товариства.
Ухвалили: Прослухати звіти управи УБНТ, розпочати обговорення питання вибору голови УБНТ („за” – 18 осіб, „проти” – немає, „утримались” – немає; 18 осіб число достатнє для кворуму (половина активних членів УБНТ)).
Слухали: Звіт голови УБНТ митр. прот. д-ра Михайла Димида (додається)
Слухали: Звіт секретаря УБНТ о. Ігоря Горішнього (додається)
Слухали: Звіт скарбника УБНТ п. Марії Кожух (додається)
Виступили: п. Олег Турій, який запропонував остаточно визначити: чим є Товариство на даний момент; чи усі положення Статуту Товариства можуть бути виконані і яким воно повинно бути у майбутньому.
Виступили: п. Мирослав Маринович, який запропонував звернутися до всіх членів УБНТ з відповідним листом, чи хочуть вони надалі залишатися членами Товариства. Наступне, можна переглянути Статут УБНТ і внести до нього зміни, які викликані нинішньою ситуацією.
Виступили: п. Тарас Тимо, який запропонував врахувати, що є певна частина членів УБНТ, які перебувають на закордонних студіях, не можуть на даний момент відвідувати збори УБНТ, але свого членства не відкликали.
Виступили: Владика Володимир Війтишин, який запропонував внести зміни до Статуту УБНТ і організувати регіональні представництва УБНТ.
Ухвалили:
1.    Переглянути списки членів УБНТ („за” – 18 осіб, „проти” – немає, „утримались” – немає);
2.    Доповнити та внести зміни у Статут Товариства („за” – 18 осіб, „проти” – немає, „утримались” – немає);
3.    Вибори нового голови УБНТ провести за два місяці, після ствердження списку реальних членів УБНТ („за” – 18 осіб, „проти” – немає, „утримались” – немає);
Виступили: п. Мирослав Маринович, який запропонував до листа про ствердження членства УБНТ додати прохання про те, щоб кожен член висловив своє бачення подальшого розвитку Товариства та пропозицію щодо голови УБНТ.
Виступили: о. Мирон Бендик, який зауважив, регіональні представництва не протиставляють себе Львівському представництву. Беруть участь в обговоренні питань порядку денного засідань, роблячи це на демократичній основі. Тому до Статуту необхідно внести зміни про регіональні представництва УБНТ.
Виступили: Владика Володимир Війтишин, з пропозицією широкого інформування про місцеві осередки УБНТ, про те, якими вони повинні бути. Доопрацювати зміни та внести їх до Статуту УБНТ.
Виступили: голова УБНТ митр. прот. д-р Михайло Димид, який запропонував сформувати робочу групу для внесення змін до Статуту УБНТ у складі:
•    митр. прот. д-р Михайло Димид
•    п. Петро Сабат
•    о. Михайло Пастух
•    Головою робочої групи обрати п. Петра Сабата
Ухвалили: Обрати робочу групу для внесення змін до Статуту УБНТ у складі:
•    митр. прот. д-р Михайло Димид
•    п. Петро Сабат
•    о. Михайло Пастух
•    Головою робочої групи обрати п. Петра Сабата
Слухали: звіт головного редактора журналу „Богословія” протоієрея Івана Гаваньо (додається).
Виступили: голова УБНТ митр. прот. д-р Михайло Димид, який запропонував вибори головного редактора журналу „Богословія” перенести на лютий місяць 2007 року.
Виступили: пан проф., д-р габ. Кароль Кляуза, який зауважив, що потрібно чітко визначитись хто є відповідальний за видавництво журналу.
Виступили: о. Мирон Бендик, який запропонував на єпархіальному рівні широко інформувати священників про журнал „Богословія” з метою, щоб вийти на рівень „один журнал – один священик”, тоді б мабуть, відпало питання економічного характеру, не було би проблеми щодо двох видавців, а лише залишилося б УБНТ.
Виступили: д-р Михайло Петрович, який наголосив, що журнал „Богословія” має стати органом УБНТ, а УКУ у майбутньому має створити свій орган. Отже ситуація з двома видавцями є тимчасовою.
Виступили: п. Олег Турій, який зауважив, що зараз виникли інші організації, які виконують подібні функції, що й журнал „Богословія” та УБНТ, тому самому журналові буде важко реалізувати видавничу діяльність.
Виступили: п. Тарас Тимо, який запропонував членам УБНТ висловити голові Товариства свої думки у письмовій формі щодо питання подальшої роботи редакції журналу.
Ухвалили:
1.    Членам УБНТ пропонувати кандидатури редактора, членів редколегії журналу „Богословія” та майбутньої лінії журналу з метою вибору головного редактора у лютому місяці 2007 року. Про це потрібно написати в листі Голови до членів Товариства.
2.    Всіляко сприяти тому, щоб надати журналові стабільності та підтримувати його розвиток.
3.    Заслухати кандидатів на редактора та їхнє бачення подальшого розвитку журналу на УБНТ. („за” – 18 осіб, „проти” – немає, „утримались” – немає);

Голова УБНТ
митр. прот. д-р Михайло Димид

секрктар Зборів
Марія Лакома
 
Назад
Інститут церковного права © 2005-2006 icl.org.ua
© ІCL, 2005-2006. Контакт: