Інститут Церковного Права

Головна УБНТ Лист до членів УБНТ
17.10.2007
ІЦП
Головна
Новини
Статті та Публікації
Видання Інституту
Проекти Інституту
Про ІЦП
Конгрес Богословів УГКЦ
УБНТ
Законодавство
Собори
Синод
Збірки законів
Послання і листи
Літургійне Право
Окружні послання Римських Архиєреїв
Розділи сайту
Бібліотека
Питання каноністові
Світова Періодика
WEB-ресурси
Архів
Документи
Пошук
Електронний каталог ІЦП
Дипломні роботи
Судочинство
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
 
 
Дорогі колеги!!!
Інститут Церковного Права ім. свщмч. Андрія Іщака

Запрошує на семінар каноністів

Тема: Організація душпастирства згідно рішень синодів Києво-Галицької Митрополії в роках 1596-1991.

Доповідач: о. д-р Роман Шафран

Четвер, 25 жовтня 2007 р. о 15 год. музей Йосифа Сліпого

 
 


Лист до членів УБНТ
Написав прес-секретаріат ІЦП   
13.03.2007
Українське Богословське НАУКОВЕ Товариство
The Ukrainian Theological Society


 
Львів, 7 березеня 2007 р.Б.
Слава Ісусу Христу!

Дорогий Колего!

Як Вам відомо, у січні 2007 р.Б. наше Товариство організувало та успішно провело Конгрес Богословів УГКЦ, на якому зареєструвалося і працювало 246 осіб. Під час Конгресу дня 2 січня 2007 р.Б., Голова УБНТ митр. прот. д-р Михайло Димид скликав Загальні Збори УБНТ, пов’язані із вибором нового Голови УБНТ та редактора журналу «Богословія». На цих зборах вибору не відбулося через відсутність кворуму членів.
Тут хочу звернути особливо увагу тих колег, які не були присутніми на Загальних Зборах, щоб кожний з Вас зрозумів, що йде поважна небезпека для Товариства, бо це не перший раз, що ми собі дозволяємо, залишати Загальні Збори без відповідного кворуму, і внаслідок цього унеможливлюємо регулярне прийняття відповідних рішень. В майбутньому можна буде використовувати інші технології виборів, як наприклад: а) прелімінарні вибори відбудуться по регіональних секціях, а лише делегати поїдуть із мандатами інших членів на Збори; б) знижується кворум потрібний для легітимних Загальних Зборів із 50 % на 25%. Але поки Загальні Збори не прийняли змін до Статуту потрібно діяти за установленими правилами.

1.    З цього приводу Збори вирішили дізнатися дійсну кількість членів нашого Товариства. Тому звертаємося до Вас з проханням потвердити своє членство в УБНТ. Збори також заохотили до активізації запису нових кандидатів до УБНТ, які ще формально не записані. Для легкого виконання цієї процедури пропонуємо два шляхи: а) через сайт ІЦП icl.org.ua під гаслом «УБНТ» у лівий колонці; б) заповнити та переслати анкету поштою.

2.    Оскільки дворічна каденція головування митр. прот. д-ром Михайлом Димидом УБНТ закінчилася, то Збори просять всіх членів Товариства зайняти відповідальну позицію щодо майбутньої долі УБНТ, запропонувавши кандидатів на Голову та членів управи із належною програмою подальшого розвитку УБНТ. Бо ж вибираючи Голову УБНТ потрібно вибирати не тільки людину, але й візію дальшої праці Товариства. Митр. прот. д-р Мирон Бендик радив, щоб головою був хтось, що мешкає у Львові, щоб міг легше координувати працю регіональних секцій Товариства. До управи Товариства могли б ввійти керівники регіональних секцій. Ці пропозиції можуть надсилати як самі кандидати, так і поодинокі члени або групи членів. Запропоновані кандидатури просимо надсилати разом із власним потвердженням членства до 31 березня 2007 р.Б., поштою чи через сайт ІЦП icl.org.ua під гаслом «УБНТ» у лівий колонці.

3.    Також на Зборах УБНТ розглядалося питання журналу УБНТ «Богословія». Наразі журнал видається спільно з Українським Католицьким Університетом, але на Зборах виникло питання, чи дійсно це є найкращою розв’язкою для УБНТ і УКУ. Для того, щоб могти Ви могли висловити свою думку з цього приводу, подаю різні альтернативні запитання, на які зможете дати відповідь письмово чи електронно.
а) Чи спільне видання «Богословія» (УБНТ й УКУ) є сприятливою обставиною для розвитку й висловлення богословської думки УБНТ?             ? Так ? Ні
б) Чи УБНТ має досить інтелектуальних, організаційних і фінансових засобів, щоб видавати «Богословія» самому?                         ? Так ? Ні
в) Чи для добра «Богословія» УБНТ повинно розподілити свій вплив на редакційну політику журналу із УКУ, залежно від фінансування?           ? Так ? Ні
г) Оскільки «Богословія» є брендом УБНТ, чи ліпше, щоб Товариство мало хоч скромний, але свій журнал, а УКУ розвинув власний напрям?         ? Так ? Ні

4.    Каденція головного редактора журналу «Богословія» прот. ліц. мгр Івана Гаваня дійшла до завершення, тому потрібно його переобрати або запропонувати іншу відповідальну особу. Як у випадку Голови УБНТ, просимо запропонувати імена кандидатів на головного редактора і членів редколегії журналу «Богословія» із відповідною візією журналу, надіславши всі свої пропозиції письмово чи електроннно до 20 березня 2007 р.Б. Тут, дорогий колего, розумієш, що вибір редактора залежатиме від відповіді на питання яка установа має видавати журнал. Зараз виглядає, що є два кандидати – це прот. ліц. мгр Івана Гаваньо і о. д-р Борис Ґудзяк, ректор УКУ, але можуть бути й інші.

5.    Просимо також полагодити справу із Вашими членськими внесками (20 гривень/річно), попередньо сконтактувавшись із скарбником УБНТ п. Марією Кожух за телефоном: (0322) 2381971 (дом), (0322) 728015 (роб), +38067-35-35-357(моб.), або заглянувши на вже вказаний сайт під гаслом «УБНТ» у лівий колонці.
Для кращого ознайомлення з матеріалами Зборів дивіться на веб сторінці icl.org.ua:

1.    Список членів УБНТ на 2007 р.Б. із вказаними членськими внесками;

2.    Протокол Загальних Зборів УБНТ із 2 січня 2007 р.Б;

3.    Програма засідань 2005-2006 р.Б.;

4.    Звіт Голови УБНТ;

5.    Звіт секретаря УБНТ;

6.    Звіт бухгалтера УБНТ;

7.    Звіт головного редактора журналу «Богословія» 2003-2006 р.Б.;

8.    Історія УБНТ представлена верховним архиєпископом Йосипом Сліпим;

9.    Загальна історія УБНТ;

10. Статут УБНТ;

11. Новий проект Статуту УБНТ (в міру його одержання від Комісії).
Також повідомляємо Вас, що всі Ваші пропозиції будуть поставлені на веб-сторінці icl.org.ua для загального ознайомлення і роздумування зразу в день їхнього отримання Управою УБНТ. Раді Вас інформувати, що працює Комісія над доповненням Статуту УБНТ під проводом д-ра Петра Сабата, результати якої будуть представлені на згаданій веб-сторінці, а згодом поставлені на голосування Загальних Зборів.
Після закінчення цього складного процесу підготовки до Загальних  Зборів, у якому ще передбачаються засідання Управи УБНТ, зустріч з колишнім головою УБНТ, Блаженішим Патріархом Любомиром, перемовини з архиєпископом Ігорем Возьняком, ректором УКУ
о. д-ром Борисом Ґудзяком, прот. ліц. мгр Іваном Гаваньом та іншими поважними друзями, буде честю для мене, як Голови УБНТ скликати Загальні Виборчі Збори УБНТ.
Прохаючи Ваших молитов до Духа Просвітителя наших умів та сердець, остаюсь із очікуванням на Ваші реакції,

митр. прот. д-р Михайло Димид
Голова УБНТ
 
Назад
Інститут церковного права © 2005-2006 icl.org.ua
© ІCL, 2005-2006. Контакт: